Εξαιρετική εμφάνιση για τον ΑΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ Ν. Φιλαδέλφειας στο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Γυμναστικής

31
Μια ακόμη εξαιρετική εμφάνιση για τον ΑΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ αυτή την φορά στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Γυμναστικής που διεξήχθη στην Πρέβεζα!
Με ρεκόρ συμμετοχών από Συλλόγους και αθλητές οι αγώνες ήταν συγκλονιστικοί στις περισσότερες κατηγορίες! Τα 11 από τα 13 παιδιά μας που πήραν μέρος στους αγώνες ανέβηκαν στο βάθρο του νικητή ενώ η καταπληκτική μας δυάδα της Ε κατέκτησε την 5 θέση ανάμεσα σε 17 συμμετοχές αφήνοντας εξαιρετικές παρακαταθήκες για το μέλλον!

Πιο συγκεκριμένα:
Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησαν οι Τομαρά Εμμανουέλλα Φουντή Ιωάννα και Βορβίλα Ιωάννα στην Ε κατηγορία τριάδα Γυναικών!
Χάλκινο Μετάλλιο κατέκτησαν οι Γκόλια Κυριακή Ιγνατιάδου Γεωργία και Δρέλλα Σπυροπούλου Πολυξένη Μαρία στην Δ κατηγορία τριάδα γυναικών!
Χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν οι Τομαρας Ιωάννης και Ρουμελιώτη Μαρία στην Δ κατηγορία μεικτό!
Χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν οι Μπόσμη Γρηγορία,Ορφανάκου Ισαβέλλα και Λυκοπούλα Δήμητρα στην Γ κατηγορία τριάδα γυναικών!

Την 5 Θέση ανάμεσα σε 17 συμμετοχές κατέκτησαν οι Σερέφογλου Εύα Ζωή Σιάτη Ευγενία στην Ε κατηγορία δυάδα γυναικών!
Τα πιο θερμά συγχαρητήρια σε ΟΛΑ μας τα παιδιά,στο προπονητικό μας team και ένα τεράστιο ευχαριστώ στους γονείς των αθλητών μας που είναι πάντα δίπλα μας!